Tulák po hvězdách

Brozkeff je tak trochu mimo. Tak se na něj nezlobte a buďte na něj hodní.

Dnes od všeho trochu :-)
1) Úplněk:
Úplněk

2) Obludka (kliknutím se zobrazí celá):
Obludka
…případně více obludností z poslední doby.

Konec umělecké části.

Nyní stručně opět pár Ovocných novinek:
— vybírám notebook. Asi značky Dell. Pointa? Žádná, jenom jsem vám to chtěl říct :)
— Nemám v Brně pořádně kde bydlet. Pointa: Má někdo tip co s tím?
— Rodinný digitální foťáček Sony, kterým jsem poslední tři roky fotil, je pryč, neznámý pachatel jej odzicil z auta. Týden tak již fotím na nový Kanón A630. Tož není špatný, mega-gigapixely má, manuální šteluňk taky, ale v některých ohledech byl lepší i starý chudáček Sony. Především co se týče optiky: a) ten Canon v rozích tmavne, b) má horší světelnost, chce asi o 60 % delší časy při stejném nastavní jako ten Soník. Ale co už. Pointa: žádná. Zase jsem to jenom chtěl říct.
— Na tento termín, od pondělka do středy, jsem pro (již bývalou) třídu plánoval a organizoval původně cykloakci, potom už jen pěší akci, a pak z toho sešlo pro nezájem. No je toto možné?
— Teď o víkendu se ve Žďáře konal folkový festival Horácký džbánek. Kapely perfektní, jen to pořadí, ve kterém vystupovaly, se úplně nepovedlo. Dát takové Burana Orffchestra hned jako první kapelu ve 2 odpoledne byla pěkná pitomost. Atmosféra žádná, tanečníci žádní, málo lidí :-/
Fotky z akce

V poslední době mám potřebu sdělit světu řadu myšlenek, jen není síla, která by je převedla do slov. Programátorská otázka: Jak provést dump mozku?

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *