Šťastný Nový rok nebo nový rok? Update

Napadlo mě, jestli se tím „šťastný nový rok“ přeje jenom přijatelná opička na Nový rok nebo šťastné prožití nového kalendářního roku sakumprásk :e)

Tak jako tak, znovu přeji všem obě varianty, tj. jak příjemný Nový rok, tak i celý nový rok. Hlavní je nezapomenout pozvat na silvestrovskou oslavu Míru :)

Silvestrovské občerstvení :)

Update: Vítejme v roce 2007! Jsem ze silvestrovské oslavy zpět, v perfektním a střízlivém stavu :o) Stručně řečeno – nejlepší zakončení roku, co si pamatuju :) 200 silně kompromitujících fotek, skvělé zážitky, super nálada :) No jakmile bude čas, zkusím sesmolit nějaký ten report :)) Prozatím jen dodám, že jsem si za celý večer vystačil s jedním Starobrnem jedenáctkou, jedním Starobrnem dvanáctkou, jedním Baronem Trenckem a pak litříkem Pu-erhu v termosce :]
Tak zatím pa :ep

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *