Za lístky KSČSSD kafe zdarma!

Někde zase pivo, někde slevu na oblečení, no skoro to vypadá, jako by už živnostníci a podnikatelé měli KSČSSD dost!


Místní kavárna, co je těsně vedle 2 volebních místností, se přidala k této celkem populární akci. A proč ne, že? Když socky zjistí, že vlastně volbou někoho jiného dostanou něco zadarmo, na poslední chvíli si možná ještě rozmyslí, koho vlastně budou volit! :-) A uvědomí si, že solidární umí být i ta buržoazie :D Koncept fungování je například zde.

Sám jsem hlasoval okolo čtvrté odpoledne, a narozdíl od některých Bloggerů jsem ani nemusel čekat ve frontě plné komunistů, prostě jsem rovnou šel za plentu do prostoru pro úpravu hlasovacího lístku. Po důsledném rozvažování, zda přece jenom nevolit monarchisty, jsem se vzpamatoval a do obálky k tomu určené jsem strčil devítku. Kafe si vyzvednu zítra – tedy pokud ještě budou akci nabízet :)

Mimochodem, úspěšně mě během dnešního dne vytočily dva názory spolužáků:
Spolužák G: „Proč bych měl jít volit? A koho asi?“
Spolužák K: „No já budu volit ty monarchisty, hehehe“.
No ty volby jsou ale sranda, že. ‚Tak tam ňákej ten lístek fláknem, né?’…

Ovšem vrcholem všeho je podplácení mladých voličů jejich prarodiči, že KDYŽ ZVOLÍ ČSSD, DOSTANOU PĚTISTOVKU. Tak to už je pěkně hnusné. Příkladem budiž Spolužák Z.

Každopádně, nějak to už dopadne, a zítra (tj. v sobotu) to večer v každém případě zapijeme. Spolužák Z se aspoň může ztřískat za peníze daňových poplatníků (daně poplatníků – rozpočet – důchod – babička – spolužák Z), zatímco my blbci ódéesáci jsme dostali/dostaneme jenom kafe grátis a večerní konzumaci si budeme muset zaplatit sami.

Na závěr ještě důležité upozornění pro levicové voliče, co ještě nevolili:
Pokud chcete v parlamentu koalici ČSSD a KSČM vložte do obálky volební lístky č.10 + č.20!

:]

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *