Menší zlo aneb Kohovolit.eu – Update

Provedl jsem si takový test, která z parlamentních stran by pro mě byla nejpřijatelnější. Takže:

Na prvním místě skončila ‚překvapivě‘ ODS, se kterou jsem se v názorech shodoval o 14% více než neshodoval. Lidovci dostali 8%, komunisté skončili s -5% a ČSSD s -11%.
14% není vážně moc, ale jak je vidět, nic lepšího už mezi parlamentními stranami nemáme. Zelené, kteří v tomto testu nejsou, stejně nepočítám, jejich rádobyprogram zrušit elektrárny a další nesmysly ani za program nepovažuji.
:-)

Ten systém je docela zvláštní, kdy 100% znamená úplnou shodu, 0% je přesně uprostřed shoda/neshoda a -100% je přesně opačný názor ve všech věcech.

Jako bonus – z jednotlivých poslanců se nejvíce shoduji s Karlem Sehořem, kde shoda je o 41% vyšší než neshoda…

Každopádně je vidět, že ať zvolím kohokoliv, budu na ně potom zaručeně nadávat. Radši bych už bral Humanistickou stranu nebo SED, ale ti se podle všeho do parlamentu nedostanou, takže takhle hlas propadnout nenechám.

Ještě jako bonus nerozhodnutým doporučuji pár zajímavých stráneček:

Update: Uchýlil jsem se k poněkud agresivní kampani a přidal jsem i sem neuvěřitelně otravný anti-KSČSSD laděný pop-up. A jako bonus jsem upravil pozadí, kterým jasně sděluji, koho volit nebudu. Narozdíl od jiných přímo nenadávám těm, co tyhle týpky volit budou, ale sám to určitě dělat nebudu. Všechny tyhle věci ihned po volbách zmizí, slibuji :) holt angažovat se musím, né?

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *