Tiskové prohlášení – Update

Na vědomost se dává, že dne 12. ledna roku 2006 se brozkwička rozhoupal a začal pracovat na fungl novém vzhledu tohoto úžasného virtuálního plátku!

Už dokonce existuje prvotní grafický návrh, který nám Brozkeff popisuje:
„Ještě ani nevím, zde to celé nasadím do ostrého provozu. Jednalo by se totiž o takový šok, že by to někteří nemuseli rozdýchat. Půjde o naprosto revoluční spojení doposud nespojitelných věcí – například profesionality s amatérstvím…“

Zkrátka a dobře, nejspíše půjde o bombastický projekt, proto všichni držíme palce a věříme, že nás ani tentokrát Brozkeff nezklame…

PS: Dokonce nám i slíbil, že pokud budou čtenáři jeho blogu vzorní, budou pozitivně komentovat jeho výplody a budou na něj i zvát své kamarády, příbuzné, známé i neznámé, ukáže, cože to vlastně vyvíjí. Proto na něj buďte hodní:-)

Update, 16.1.: Tak a je to venku:-) odteď už je to veřejné a ocením jakékoli komentáře, co s tím ještě provést, aby to nakonec bylo dostatečně uspokojivé :e)

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *