Mám pětigigo!

Pravé a jedinečné pětigigo. Není to super?

No samozřejmě nemyslím rychlost procesoru, jak by se mohlo na první pohled na perex zdát, ale pětigigahertzové wifi, které nám před hodinou technik namontoval! :)

Sice původní 2,4G sektorová anténa byla cca 10x10x3cm velká a ta nová je asi 25x25x2cm velká placka (takže zvenku to vypadá příšerně), ale odezvy už jsou příjemně nízké a tak to podle všeho vypadá, že si konečně užiju funkční nezarušený internet:-)

AP je taktéž vymyšlen dokonale, vůůbec nepřekáží a nehrozí, že ho někdo vypáčí, viz:

Nový AP

Přidaná hodnota™ na konec: Ještě jsem tady v novém roce 2006 nic nenapsal a nejspíš bych nějakou dobu ani nepsal (sám přece chci, aby vše, co vyplodím, bylo kvalitní:), k tomuto naprosto nezajímavému blogu o věci, která nikoho kromě mě samotného nezajímá mě dokopal gogo – tady je usvědčující důkaz – log z ICQ :e)

(16:18:53) Gogo: uz si dlouho nic nenapsal na blog!
(16:20:15) brozkeff: hm napisu o novem wifi:)
(16:20:31) Gogo: a neco zajimavejsiho by tam nebylo??:D
(16:21:43) brozkeff: nebo o skaredem linuxu co si sam premountovava root na ro?
(16:22:14) Gogo: NEE!!! to radsi o wifi!!!!!

Povšimněte si, prosím, toho posledního řádku – no není to vyloženě nabádání k sepsání nekvalitního článku? ;-)

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *