Tak to máme za sebou…

…no ano, samozřejmě nemám na mysli nic jiného než rok 2005, který už skončil! Začal nám rok 2006, který bude určitě mnohem lepší než ten předchozí!

2006

Nebo aspoň tomu věříme. Stejně tomu tak nikdy asi nebude. Ale naivita je sladká. Mimochodem, omlouvám se za případnou nízkou kvalitu tohoto příspěvku. Přeci jenom, jsou tři hodiny ráno a to není nejvhodnější okamžik na psaní duchaplných elaborátů, že? ;e)

Většina lidí si dává předsevzetí. Třeba že už konečně přestanou kouřit. Nebo že zhubnou. Hehe, jak dlouho to vydrží? Já jsem si nikdy žádné předsevzetí nedával, a ani mě to nevadilo. Letošek nebyl výjimkou.

Říká se, že jak na Nový rok, tak po celý rok. No a mě hned potom, co se ručička překulila z roku 2005 do roku 2006 (heh, to bych chtěl vidět, na ciferníku žádná čísla 2005 a 2006 nemám, ale obrazně řečeno to zní pěkně, ne?), popadla chuť upgradovat blog z programového hlediska. Takže jsem se do toho hnedka pustil, a jaké že to jsou výsledky? Zaprvé, revoluční ochrana proti komentářovému spamu, ve skriptu dlouhá celé dva řádky! Zadruhé, vytvoření jakýchsi „permalinků“, pokud to je to, co si myslím, že to je, a to prostě takovejch těch křížků #, který linkujou na konkrétní část stránky – třeba rovnou na konkrétní příspěvek. Mno. Co jsem tímhle chtěl říct? Že mě třeba takovýto entusiasmus něco dělat vydrží celý rok?;e)

Hm, ani nad tím nemusím moc přemýšlet a už je mně jasné, že nikoliv:) (mimochodem, to je skoro jako to předsevzetí, co? Naivně si myslím, že budu celý rok nadšeně pracovat… heheh:) Nu vot…

Cože to ještě chci napsat? Samozřejmě, všem čtenářům tohoto nekvalitního občasného virtuálního plátku, tak honosně nazývaného „blog“, přeji hodně osobních i pracovních úspěchů v novém roce, a další takovéto běžné povrchní věci.

A teď už dobrou noc.
To jako pro mě samotnýho. Víte, přeju si sám sobě dobrou noc, protože už tady takhle pozdě není nikdo, kdo by to pro mně udělal:-)

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *