Brozkeff reloaded!

Tram-ta-da-dá! No není to krása?

Hurá hurá, můj blog má nový krásný revoluční a čistoskvoucí vzhled! Díky tomu, že včera mě nefungoval internet, nedělal jsem blbosti a makal jsem, a stihl jsem tak tolik, co bych normálně dělal ještě měsíc :e)

Chyby vesele reportuj, i když si myslím, že když nikdo neprotestovalal předtím, nemůže si stěžovat ani teď, protože aspoň subjektivně se mě to tu teď líbí mnohem víc než předtím. A doufám, že nejsem sám…

Byl to docela horor zoptimalizovat to i pro Operu a MS Exploiter, nicméně snad se mě to nakonec podařilo. Testováno v MSIE 6 (není vycentrováno, ještě si to rozmyslím jestli sem dám přihlouplé tagy <center> ;-), Opeře 8, Firefoxu, Konqueroru a Safari. A samozřejmě i v lynxu, linksu a elinksu:-)
Všude to je í-á :-D

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *