Status Quo – nejlepší řešení

Už to budou snad dva měsíce, co jsem si udělal dlouhatánský TO DO list, co dopsat a dodělat na tomhle blogu. No a čeho jsem teda dosáhl?

Nóó, zaprvé jsem vylepšil generování archívu článků do použitelné podoby, přidal jsem výpis všech článků, dokonce jsem i zajistil, aby se v TITLE zobrazoval název článku… jaká složitá práce to byla :e)

Pak jsem samozřejmě provedl několik významných změn v kódu aplikace, které sice pro uživatele nejsou patrné, zato však mají za následek, že aplikace pracuje o celé 1,65% rychleji* než původní neoptimalizované skripty. Kromě toho, původní prasácky strukturovaný kód odsazovaný po dvou mezerách (!) jsem radikálně upravil, čímž je teď většina kódu odsazovaná poctivými tabelátory!

Bohužel, už se nenašel čas a vůle na napsání takových drobností, jako vyhledávání v článcích, možnost strukturovaných hierarchických příspěvků nebo překopání RSS do verze 2.0.
Mě to ale vlastně vyhovuje tak, jak to je! Nějak to funguje, a jakákoliv úprava by to mohla nedejbože pokazit:) a to přece nesmím dopustit;-)

____________________________
*) neověřená informace

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *