Sýrie 1995

Tohle byly v roce 1995 v Sýrii děti, jak je tehdy můj táta nafotil, když tam byl. Dnes to dost možná dobře jsou jedni z těch, kteří se snaží od hrůz, které v jejich domovině jsou, utéct do Evropy, přičemž podle současné anti-uprchlické a anti-muslimské vlny to vypadá, že tohle pro nás snad ani nejsou lidi. Lidi, probuďte se a nechte rozvinout alespoň elementární soucit, tohle jsou taky lidi tak jako my. Na ty fotky dnes 20 let staré jsem se před pár lety koukal a vypadalo to jako zajímavé fotky z dovolené, dnes mi při jejich procházení, kdy jsem se rozhodl pár z nich přefotit a zveřejnit, je spíš smutno a vyjevuje se z toho ta hluboká pravda o tom, jak je všechno pomíjivé…


Další fotky zde

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

3 komentáře u „Sýrie 1995“

  1. Současná antiuprchlická vlna řeší hlavně migranty z Afriky. (A ani tam není situace jednoduchá, třeba kvůli totalitnímu režimu v Erytreji.) Pořád nechápu proč se dvě rozdílné věci hážou do jednoho pytle. To vysvětlení by mě ukrutně zajímalo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *