0.9999845677821579c

Dilatace časuVčerejší dvacetiminutová meditace mě poslala do kosmíru právě takovou rychlostí, protože mých 5 minut relaxace po ní hodiny a mobil kolem mě zaznamenaly, že trvaly 15 hodin. Tak nevím jestli zrovna takové účinky meditace jsou ideální když mám 14 dnů do státnic. A Einstein mě sere, protože tuhle relativistickou fyziku vymyslel a nebýt jeho, určitě by se takhle čas nedilatoval. A nebo za to může aktuální sluneční erupce? A co na to Jan Tleskač? #wtf

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

5 komentářů u „0.9999845677821579c“

  1. Tomu se prý říká nejvyšší forma meditace, kdy člověk zmizí, prostě není, zmizí v Universu a přitom může uběhnout dlouhá doba, ale on si myslí když přijde nazpět, že uběhlo pár minut. :-)

  2. Ten slovosled mě zmátl trochu. Pochopil jsem to dobře, že jsi měl pocit, žes relaxoval 5 minut a ve skutečnosti to bylo 15 hodin? Pokud ano, tak jsem rád, že nejsem jediný, kdo si myslí, že to je možné :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *