Vládní reformy jsou nedokonalé

Reformy současné vlády jsou špatné, nedokonalé, necitlivé a vůbec úplně mizerné. Přes to všechno je dobře, že konečně někdo dostal tu odvahu začít dělat věci, které je třeba dlouhodobě dělat a řešit.

Nelíbí se mi populismus ČSSD s jejími antikampaněmi, které nedávají žádné konstruktivní řešení, jen populisticky lákají lidi ve stylu „volte nás, my zase pěkně všechno, co ODS nastartovala, zrušíme! budete se nadále mít jako prasátka v žitě!“ Zejména je trapné využívat hloupého lidu tak, že se mu vypláchne mozek tím, že se vládní témata zneužijí ve volbách, kde nikdy dřív až tak moc o celostátní partajní záležitosti nešlo.

Je proto fajn, že se někdo chopil a odstartoval symbolickou protikampaň „Díky vládě“. Stejně jako je symbolická kampaň, i já se symbolicky přidávám k podpoře této iniciativy.

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *