Divinorum v novém kabátě

Všechny zájemce zvu na nové Divinorum, virtuální křižovatku duchovních cest, mystického a magického poznání. Po půl roce od spuštění již bylo načase kriticky zhodnotit dosavadní existenci serveru a dát projektu další perspektivu.

Do popředí se nyní dostává revue „Symposion“, která se s novou grafickou podobou rovněž otvírá světu. Každý se může svobodně zaregistrovat a nabídnout své články a texty veřejnosti. Žádoucí jsou texty vycházející z vlastní praxe i teoretičtější úvahy, které mohou druhé inspirovat. Symposion není vyhraněn žádnému konkrétnímu proudu či směru, publikace se dočkají všechny texty, které budou mít hlavu a patu a určitou kvalitu.

Nadále funguje strukturované diskusní fórum, které slouží pro výměnu zkušeností z praxe či dotazy ke všemu, co je relevantní a přínosné pro osobní rozvoj. I to je nyní otevřené bez omezení.

Nadále pokračuje tradice neformálních srazů – brněnských „Sešlostí“, stejně jako dalších výročních akcí.

Děkuji všem původním zakladatelům za jejich pomoc a konzultace při vytváření nového Divinora.

Revue Symposionfórum v novém kabátě se těší na všechny nové přispěvatele i čtenáře!

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *