K.D.E. – Pozvánka na hustomagicko-okultní akci

Je mi ctí rovněž přispět k diseminaci takto famózní akce.

Začněme definicí toho slova diseminace: „rozsev, rozšíření chorobných ložisek procesů po těle nebo orgánu“ (ABZ Slovník cizích slov).

———
A pokračujme samotnou pozvánkou:

K.D.E.

K.D.E. je multikulturní, intermagické a mnohookultní setkání organizované světoznámým odborným kultovním Klanem Kočičáků.
Celá akce je zaměřená na setkávání a poznávání a interakci poznatků včetně hlubinné relaxace a povrchní magické, pohanské i šamanské praxe.

Přijeď na K.D.E.!
Přijeď strávit příjemný víkend s fenomenálním klanem Kočičáků, předními odborníky na cokoliv a kdekoliv! Podpis vlastní závěti je nutností!
Zaručena kvalitní alchymistická party, komunitní postmoderní introspekce do hlubin Kia a Nergalův ultrakomunitní workshop. Občas i nějaký program…

K.D.E. se uskuteční v termínu od 8. do 10. února 2008 v překrásném areálu na Kokořínsku (Kanina 7, Mělník).
Cena za ubytování 500 Kč bez stravy, 750 Kč se stravou. Program a všechny další informace jsou na oficiálních stránkách kde.bmwc.org, přihlášky zasílejte na adresu kde2008 zavináč gmail tečka com.

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *