Dekomputerizační kůra :-)

Aneb vysvětlení, proč v poslední době nejsem příliš často na ICQ a dalších IM, a proč ani na blogu nevyvíjím kdovíjakou aktivitu.

Pro začátek se omlouvám za to, že tenhle zápisek bude takový skoro úředně strohý, nudný a nezáživný. Nemám čas ani náladu teď psát romány :)

Takže zpět k té ‚dekomputerizační kůře‘: ono je totiž dost co dělat i bez toho počítače. Například teď mám doma ještě asi osm nepřečtených knížek z knihovny, co musím do 14 dnů vrátit … no, mám se co snažit :)

Za celý víkend jsem měl zapnutý počítač asi dvě hodiny a bohatě mně to stačilo. Myslím, že v tom budu nadále pokračovat :)

***
Teď jsem viděl v kině tolik kritizovaný snímek Apocalypto, který je opravdu poněkud ‚specifický‘, ale ta atmosféra je opravdu poměrně zdařilá.
Pro vykompenzování takového krváku plánuji za 14 dní inteligentnější film Babel, a hned po tom Svěrákovy Vratné lahve :]

***
Konečně jsem si našel chvíli času se podívat na zkušební testy Scio, které budu asi za měsíc absolvovat. A výsledek? Docela šílenost, mám asi 50% bodů, to nejde označit jinak než NIC MOC (takové skóre nevychází nikterak skvěle ani po přepočítání na ty percentily) … takže začínám mít takové tušení, že na ‚vysněnou‘ FSS na obor, kde berou 5 % uchazečů, se asi s takovým výsledkem nedostanu :-/

***
Postřeh z posledních dní: V mé soukromé minianketě o nelepší rádio mě vyšel jako vítěz jednoznačně ČRo3 Vltava. Nabízí po většinu času výbornou poslouchatelnou hudbu, případně inteligentní pořady, a pak především žádné reklamy… má někdo jiný názor na nejlepší rádio? Všechna komerční popová rádia, která jsou prokládána reklamou horem dolem, u mně automaticky vypadávají z kandidátní listiny ;-)

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *