Ovocné improvisace

Tak přece jsem se k tomu dokopal :) Dovoluji si zde nabídnout k poslechu mé skromné hudební improvisace, natočené v Amatérském Ovocném studiu dne 20. ledna.

Žánr: „easy-listening“, nepřipravený, párakordový, s neustále stejným vzorkem, a pěkně vlezlý ;-)

Aby bylo jasno, nenahrával jsem to s hlavním cílem vytvoření bůhvíjakých nahrávek, ale abych si pro budoucí generace pouze zdokumentoval fragment svých momentálních nálad. No, třeba se to i někomu může líbit :]

Stížnosti na technickou kvalitu stranou, tohle je to nejlepší, co se dá s mikrofonem za 100 korun udělat :) Proti nahrávce na foťák nebo mobil je to pořád luxusní kvalita :)

Enjoy:
Un petit oeuvre no. 9 … 1:50
Un petit oeuvre no. 10 … 5:13
Un petit oeuvre no. 11 … 10:22

Všechno jsou MP3 – mono @ 96kbps. Preventivní odpověď na otázku „proč má ta první skladbička pořadové číslo devět“ je taková, že v archivu se mě už opravdu nachází i těch osm předchozích pokusů. Povětšinou nahrány na mobil nebo podobně „kvalitní“ aparaturu v posledním roce. Nejen z technického hlediska je ani neplánuji publikovat…

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *