Crossbow? Možná příště…

Bombastická přednáška o nové verzi Windows Mobile s kódovým označením Crossbow byla velmi… zajímavá. Například proto, že o žádném Crossbow za celou dobu nepadlo ani slovo. Pročpak?

Bylo nebylo, dne 24. ledna měla proběhnout další přednáška žďárského WUGu – o předem avizovaných Windows Mobile. Ovšem – ráno před přednáškou si Microsoft usmyslel, že prezentace dosud nevydané verze mobilního systému (která už ale unikla na internet do P2P sítí :-)) by nebyla žádoucí a jakékoliv další veřejné „popularizování“ zakázal. Takže Microsoft Little Boy pardon, MVP–Most Valued Professional přišel, omluvil se a začal improvizovat :) V praxi tedy posílat mezi posluchače nejrůznější MDA s smartphony, aby si aspoň pohráli :)

Tedy, ukazovalo se i další zajímavé náčiní, ale „čistě náhodou“ po většinu času skoro nefungoval do učebny nainstalovaný gymplácký wifi-internet, takže bylo vymalováno :)
Ale co, příště to snad bude lepší :) třeba zrovna Microsoft nic nezakáže prezentovat…

(z rukopisu psaného již na přednášce, 24. ledna, přepsáno 6. února)

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *