Blogpost pro okurkovou sezonu

Tak pry sem ted behem prazdnin malo pisu. Je prece okurkova sezona, ne?

Beznou praxi v televizich behem okurkove sezony je promitat reprizy silvestrovskych show a dalsich blbin z obdobi, kdy okurkova sezona zrovna nebyla.
Psat na blog novy clanek stylem copy-paste by IMHO nebylo prilis produktivni, ze :-)

Takze alespon kraticke resume teto casti prazdnin:
Po nekolika kratkych exkurzich do ruznych casti nasi vlasti ted vysedavam nejcasteji doma pred monitorem, koukam na hvezdnou branu, snazim se dokopat k tomu, abych pomalu ale jiste zacal delat neco na nadchazejici skolni rok (zcela marne, musim podotknout), ani se uz prilis nesnazim dokopat se k nejake brigade (kdo jednou dostal penize za vyrobu a predvadeni par powerpointich prezentaci, uz k bezicimu pasu nepujde :D) a tak vselijak.
Kdyz clovek nema roupama co delat, zacnou ho napadat veci, na ktere by za normalnich okolnosti ani nepomyslel – ja jsem se treba vcera zacal u caje (a cteni sice jiz zcela obsolete (2002), ale presto trochu poucne knizky o wifi) prehrabovat v archivnich LPickach:) a zkusil jsem nejakou tu vaznou hudbu, takze jsem si poslechl nejakeho Dvoraka, Cajkovskeho a nakonec Vivaldiho koncerty pro strunne nastroje (kytaru, loutnu atd.), ktere byly z toho nejlepsi. Doporucuju :)

Pokracovani priste…

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *