Apolitické intermezzo

Není pochyb, že v poslední době se na tomto blogu politikařilo tak, že ani nezbývalo na běžné flejmování o zcela nedůležitých a povrchních věcech, jak tomu je na průměrných blozích jako Well.Done, La Trine a podobných. Tento příspěvek by proto měl degradovat úroveň tohoto plátku, aby tolik nevyčníval nad ostatní…

Dnes jsem se dozvěděl několik skutečně objevných a revolučních věcí. Vyjmenovat je všechny by bylo na dlouhé lokte, proto jen výběr toho nejzajímavějšího:
– Máme motory jaké? Benzínové a dízlové!
– Mezi motorem a převodovkou je milé děti co? No áno, spojka!
– Co se leje do nádržky na chladící kapalinu? No snad ne chladící kapalina? :D

Z dobře informovaného zdroje jsem se dozvěděl, že dnes bylo ve Žďáře jasno, 24 stupňů celsia, a brozkwička se v tomhle vedru pekl v „klimatizovaném“ autě autoškoly, kdy první stupeň klimatizace se aktivuje mírným otevřením levého okénka, a u druhého stupně se k tomu ještě přidá okénko pravé. Z námi neznámých příčin se dnes tento systém příliš neosvědčil a moc nefungoval.

Paparazzi z našeho bulvárního plátku Yet another dumb blog také zjistil, že včera večer měl brozkwička kopr, když zjistil, že je potřeba se na zítřek (což byl už vlastně dnešek – pozn. redakce) naučit na biologii, sesmolit laboratorní práci do fyziky a ještě se naučit na testík z literatury. K tomu testíku nakonec nedošlo, neboť se do programu náhle a nečekaně dostala jízda autoškoly… ve čtvrtek jsou totiž zkoušky, a to už věru nezbývá přespříliš času ;e)

-broz-

Poznámka redakce: Redakce se omlouvá čtenářům za to, že autorovi při psaní přeskakovala tužka, neboť již byla notně poškrábaná, a proto se nepřirozeně často vracela k pasážím o autoškole, autu, jízdám z autoškoly, zkouškám z autoškoly a obecně všech s-autoškolou-souvisejícím věcem. Zároveň se omlouvá za tuto omluvu, že tolik hyzdí tento prostor, který měl původně patřit pouze autorovi.

Legal disclaimer: Názvy osob, blogů i firem jsou smyšlené a jakákoliv podobnost je čistě náhodná. Podle ustanovení paragrafu bla bla bla slinty slint.

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *