Kolik policajtů je potřeba k výměně žárovky?

Ty vtipy mají něco do sebe. IQ některých Příslušníků je opravdu někde pod úrovní Forresta Gumpa. Polopatě se to dá říct třeba taky tak, že Někteří Uniformovaní Jedinci mají zkrátka v hlavách nasráno.

Nevinné logo
Ale teď už vážně. Nemám na mysli samozřejmě nic jiného než zásah na nedávné demonstraci neonacistů, kde se Policie, která se už klidně může zpátky přejmenovat na Veřejnou bezpečnost, opět předvedla. A nejde jen o samotnou Kateřinu Jacques, o které se teď píše v každém pádu, jde obecně o jednání policie, jak je dokonale zdokumentováno v unikátním videu Michala Vlka.

Když seš hloupej, tak půjdeš k policajtům. Stále platné heslo. A asi bude i nadále, pokud celému tomuhle aparátu budou šéfovat ti Parou(bl)bci, Husákové a Bublani(ny).

Na závěr ještě pár slov – nevadí mě , když jsou lidi hloupí. Když nemají vejšku. Když to jsou normální lidi, tak se s něma dá normálně bavit. Ale nesnesu, když takovíto lidi dostanou pravomoce, aby si mohli léčit mindráky způsoby, jaké jsou vidět třeba v tom videu. „Pane, já vám jako nedovoluju mě fotit! Já jsem vám jako nedal své povolení, abyste mě fotil, pane!“ – „Ale já nepotřebuju žádné povolení–“ – „Nepotřebujete?? Vy si jako myslíte že můžete fotit?“ … I když tenhle úryvek je proti tomu, jak jednali přímo s tou K.Jacques, vlastně sranda.

To jsem zvědav, kdy se celá causa vyšetří. Na videu je vše evidentní, Bublan ale bude určitě až do voleb tvrdit, že „nedostal přesné informace, proto se k tomu nemůže vyjádřit“…

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *