Multi level marketing … Update2

Jistý pan Martin Holubec mi dnes poslal SPAM s nabídkou účastnit se prodeje ‚úžasných‘ Reportů a vydělat na tom milióny, jako všichni ostatní. Ehm…

Mejlík, co mě dneska přišel:
Dobrý den,
omlouvam se za nevyzádaný e-mail, ale rád bych Vám nabídnul revoluční práci z domu! Potřebujete k tomu jen počítač, základní znalost práce s internetem a trochu podnikavého ducha! Nejde o ?ádný podvod typu „letadel“, ale o MLM (multi-level marketing). Skvěle fungující systém, díky kterému se dá dosáhnout nadstandartních výdělků ! Více informací naleznete na www.multi-level-marketing.wz.cz
S pozdravem
Martin Holubec

Moje odpověď:
Dobrý den,
uveďte mi prosím odkazy na tiskové zprávy těch organizací, co „posuzovaly legálnost MLM“, jak uvádíte na vašich stránkách „http://www.multi-level-marketing.wz.cz“.
-Neznám žádnou The U.S. Post Office, zní to pěkně, ale google nic takového nenašel. Fiktivní organizace. Navíc, pošta asi bude těžko kompetentní k posouzení legálnosti letadel, že.
-„Policie ČR, jenž vznesla dotaz na Ministerstvo financí a Ministerstvo průmyslu ČR“… skutečně? Jak to víte? Kde to je zveřejněno?
Žádám Vás o vysvětlení.
MLM je totéž co to „letadlo“, dá se to zaměnit, a vzhledem k již nasycenému trhu těmi nesmyslnými Reporty (které si lze stáhnout i zdarma, kdo hledá, ten samozřejmě najde), jsou šance k výdělku minimální.
Já o té legalitě dost pochybuji. Podle všech informací jsou totiž právě tyto pyramidové hry, MLM, letadla (všechno je totéž) zakázány (sice prodáváte ten Produkt, ale odvádíte z toho daň? Máte živnostenský list?), a i když jste již ze začátku mailu uvedl, že se za spam omlouváte, stále to je SPAM a ten je jako takový trestný. Vaše klamání, jak to je celé dokonale legální, je nesmysl. Pro lidi s nižším IQ to je téměř podvod. Doporučuji vám celou Akci(TM) zabalit, než proti Vám někdo podnikne právní kroky.

Hmm…

Update:

MH: No víš vono na googlu taky neni všechno. Tento způsob podnikání je zcela legální, to si klidně řikej co chceš. Asi se v tom moc nevyznáš, protože to žádný letadlo NENÍ. Ale to takovým jako si ty budu asi těžko vysvětlovat.

Já: Hm…
Kolik peněz jste teda již dostal?
Tohle mě něco připomíná –> http://www.hoax.cz/cze/index.php?action=hoax_detail&id=146
Pošlete ty posudky o legalitě, když je nemůžu najít na googlu, ne?

Update 2:

MH: Co ti je do toho, kolik sem si vydělal!!!!!!!! A vůbec, já nemam potřebu ti něco vysvětlovat. Když si hraješ na takovýho chytráka, tak si to všechno najdi. Sbohem

Vskutku seriózní přístup, není-liž pravda? :e)

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *