Veselé Vánoce, šťastný nový rok, etc. etc.

Píšou to všichni, a težko říct, jestli to všichni myslí upřímně, nebo to píšou jenom proto, aby ‚splnili společenskou povinnost‘. A co já? Píšu to taky!

Pokud se s danou osůbkou nepotkám osobně, nepovažuji přání za nějak moc upřímné. Bohužel se se všemi, kterým bych chtěl něco popřát, osobně setkat nemůžu, tak to ‚doháním‘ tímhle způsobem…

Takže – Prožijte si i letošní Vánoce v klidu a v pohodě, a pokuste se aspoň na chvíli všechny ty starosti hodit za hlavu.

Ještě doplním jednu maličkost – v zájmu té společenské povinnosti jsem stejně všem blízkým nakoupil dárky, přestože jsem to v podstatě nedávno kritizoval… co se dá dělat, ony ty dárky opravdu potěší…

Update: Stručný pohled na dárečky, které jsem právě dostal :e)
Dárky

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *