VYŽRÁNO

Toť skladba dnešního menu ve školní jídelně:) prostě na mě už nic nezbylo…

Tak vám normálně přídu po šestý hodině do jídelny, jó, a vony normálně kuchařky povidaj, že už nemaj jídlo, že už je všecko snědený, ne, fakt hustý, prostě úplně vyžráno. Jenom troška segedínu, ale už bez knedlí, a pak zase bramborová kaše, ale bez masa.

Milá paní kuchařka tak utíká na průmku do kuchyně, jestli tam ještě něco nemají, mezitím nás tam 10 minut ještě asi 40 čeká, co teda jako bude, když se tu náhle kuchařka vrátí s takovým plechovým pidi-kyblíčkem, kde je asi deset kousků masa. Hurá, dostalo se na mě, beru maso s kaší a jdu se najíst.

Hehe, no sranda byla v tom, že těch mas bylo jenom deset a lidí čtyřicet. To se asi na někoho nemohlo dostat, co?;-) no fakt, třicet lidí tam furt stálo ve frontě, jako za komunistů na banány, sliny na bradě (Pavlovův reflex fakt funguje:), čekajíce, jestli teda ještě něco bude nebo teda ne…

Po dalších deseti minutách konečně přijde special delivery, dvacet osm kusů mas. Hurá.

Heh, pořád tam ale zůstali dva:) — 1ks studenta + 1ks učitelky. Tak ta učitelka povídá, což takhle nezkombinovat tu kaši s tím gulášem. Tou dobou jsem už ale dojedl, takže nevím, jak to dopadlo…

Tož sranda to byla:D

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *