Lord of the Flies – to bude zase něco…

Se zájezdy do Prahy se nám v poslední době nějak roztrhl pytel. Sotva přijedu z naozaj zajímavé ‚biologické‘ exkurze do skleníku a ZOO, už tu je další!

O zážitcích z nedávné exkurze jsem už psal. Zítra jedeme do Prahy nikoliv kvůli biologii, ale kvůli angličtině, na anglické divadlo Pán Much. A podle všeho to vypadá, že se máme na co tešit. Je zajímavé, že jsem už byl na třech představeních tohoto divadla a všechny byly zatím víceméně v pohodě.

No, nenechám se odradit, a s vidinou světlých zítřků tam zítra teda pojedu:)) třeba všichni kecají, a je to dokonalé představení, jenom oni ho nebyli schopní pochopit (rozuměj – nebyli gympláci:)

So, stay tuned…

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *