Drogy ve vile VyVolených…

…by nebyly nic proti novému šokujícímu odhalení – Maďarsko, a teď se podrž, NEMÁ žádné elektrárny!

No tak dobře, řeknu to upřímně – o ty elektrárny v tomhle článku ani moc nejde (ne že by to ale nebylo zajímavé!), spíš si jenom hraju na Huhlána, a zkouším, co s tím nadpisem provede Google. Asi nic, celý blog jede na RS, který je do poslední mrtě anti-SEO optimalizovaný (tady to v jednom příspěvku dokonce Anička přiznala:), nikdo na něj nelinkuje, chodím si na něj jenom já a pár kamarádů a celé to tady je takové silně komorní. Ale co, za pokus to stálo;-)

Ale teď už k tomu Maďarsku – samozřejmě, že nejde o žádnou kachnu a je to normálně pravda; Maďarsko opravdu elektrárny NEMÁ! Má jen něco elektrárně podobného, a ti podivní Magyáři tomu říkají EREMI:e)

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *