Skvělá to věc. Žádné opakování zkoušky na konci ledna tedy nebude! Zvítězil jsem nad zlou „protrahovanou separací“.
Generátor synchronicity
Baví mě generovat lidem „synchronicitu“. Tedy pomáhat věcem, aby se udály tak, aby na druhého působily jako „nemožná shoda náhod“. Co je k tomu zapotřebí: zpravidla je třeba o druhém vědět nějaké informace, které si ten druhý myslí, že my o něm nevíme. Pak už jen počkat na správnou chvíli…
Prožitek takových neobvyklých „náhod“ třeba udělá tomu druhému radost. „Autentické štěstí“, kterému bylo tedy jen trošku pomoženo. Takové neegoistické dělání radosti, když se pod taková díla nelze podepsat ;)
Zkouška za 33
Tolik bodů je potřeba na úspěšné složení souborné zkoušky z vývojové psychologie. A jelikož jsem dnes po napsání zkoušky udělal nákup za rovných 333 korun, pevně věřím, že symbolika nebyla náhodná a podobná čísla se objeví i za tu zkoušku. Ale ani o bod míň! opakovat to fakt nechci :e)