Ad-hoc čarodky

Tak jsem nejel na psytrancový fest Goblinarium kamsi za Plzeň, protože od pátku odpoledne mám v Praze gospelový workshop.
A tak mi najednou vypadl program na čarodky a neměl jsem tak kam jít a do čeho dloubnout.
A tak jsem cestou ze školy po přednášce kolem půl deváté večer v šalině uvažoval, jak to teda pořeším, kdopak ze známých v Brně něco bude pořádat, že bych se někam přidal, nebo že bych sbalil buben a vyrazil jen tak na blind na Stránskou skálu, kde bych určitě nějakou skupinu potkal a tak se k ní přidal nebo tak něco.

A v šalině směr Stará osada náhodou seděli tři týpci, co se pak po vystoupení taky bavili, kam vlastně půjdou, a taky padl návrh jako že na Stránskou skálu. A druhý na to řekl, že to je moc komplikovaný, že je potřeba jet kamsi trolejbusem na Vinohrady a odtud pak šalinou osmičkou zase zpátky, a to že jako ne. Tak jsem udělal intervenci do tohoto rozhovoru a ujistil je, že se tam dá dostat i rychleji.

A tak slovo dalo slovo a za hodinu jsme se všichni sešli na Stránské skále, kde už byli zase další lidi a tak jsme tam všichni sedli k ohni a já s sebou vzal buben a kytaru a vůbec to celé bylo takové zajímavé.

A tím pohádka končí, milé děti :)

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *