Audiosignatury realizací

Postřehl jsem u několika lidí, kteří mají jisté společné kvality, podobnou „signaturu“ v hlasovém projevu. Když se při poslechu takové řeči vykašlu na to, kdo konkrétně mluví, dokázal bych si dobře představit daný hlas jako hlas jiného člověka.

Vysledoval jsem zatím dvě různé signatury. Zdá se mi, že každá signatura vypovídá o odlišném charakteru dosažených realizací.

První typ signatury jsem zaznamenal u tří lidí, přičemž se všemi z nich jsem opakovaně osobně komunikoval. K poznání této skutečnosti existence jakéhosi společného „komunikačního substrátu“ jsem si povšiml až teď v pátek.

Na základě toho mě došlo, že u dvou dalších lidí, z nichž jedním z nich je Terence McKenna, kterého jsem osobně neznal, ale kterého znám pouze z jeho audio a videozáznamů, existuje taky podobná, leč odlišná signatura.

Zahajuji soukromý experimentální průzkum hledání dalších signatur v hlasech lidí. Okamžikem uvědomění si podobné signatury i u jiných dříve potkaných lidí do sebe mohou přijít zajímavé vhledy.

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *