Uvítání na „řece“

Vítám všechny milé čtenáře na nové sekci svého webu, který jsem pojmenoval poetickým názvem „řeka“. Na rozdíl od blogu, který chci rezervovat na smysluplnější a dlouhodobě zajímavější texty (ne že by jich v poslední době bylo nějak mnoho), „Řeka“ mi má sloužit především jako rychlý „online poznámkovník“ s tím, že poznámky mohou číst i ostatní.

Takže může se tu objevovat prakticky cokoli, například:
– krátké zážitky a postřehy ze života
– odkazy na zajímavé věci („to-read“, „to-see“ atd.)
– úvahy o čemkoli, klidně i ve stadiu raného konceptu
– fragmenty čehokoli
– „psychedelické memy“
a tak dále.

Komentáře k příspěvkům zde nenabízím, nevidím potřebu. Kdo to tu bude sledovat, ať to tu sleduje, kdo nikoliv, nemusí. Případné reakce klidně na mailu, jabberu, ICQ nebo jiném komunikačním kanále.

„Řeka“ běží na fragmentech systému blogu, převzal jsem i styly a layout, jen jsem to pro odlišení jinak obarvil. RSS zatím není, leč kdyby teoreticky byl zájem, můžu po čase vyrobit.

Carpe diem :)

–Brozkeff

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *