Spuštěn ideář Řeka

Oznamuji, že pro různé drobnosti, myšlenky, odkazy a poznámky jsem si založil veřejně dostupný ideář Řeka.

Ideář či poznámkovník se nachází na adrese http://malec.borec.cz/reka/, odkaz je rovněž nahoře v liště i v menu hlavního webu.

O co jde? Většinu podstatných informací uvádím v úvodním textu přímo na Řece, zopakuji nejdůležitější: jedná se o extrémně jednoduchý prostředek pro mou maličkost k zaznamenávání rozličných poznámek, které chci mít všude dostupné a které možná zaujmou i jiné. Můžou se tam objevovat krátké novinky ze života, filosofické kecy, psychedelické memy, citáty, odkazy a jiné blbiny. Někdo má jenom kvůli tomu blog, já si už radši zakládám speciální sekci, aby mi takový neuspořádáný chaos nedělal moc bordel v „pořádnějších“ blogových zápiscích, které se tímto stanou asi ještě sporadičtější než doposud, ale aspoň tu zůstanou takové příspěvky, které jsou trochu hodnotnější i dlouhodobě.

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *