Americký radar: Souhlasím s Paroubkem

Dochází k velice neobvyklé situaci: Podporuji názor Paroubka, resp. ČSSD… ohledně US radaru, který tu ani já nechci.

Ty papoušky z ODS a KDU-ČSL (v čele s paní Parkanovou), už ani nemůžu poslouchat… ty jejich řeči, jaká to bude čest a jak to bude chránit a jak to pomůže bezpečnosti a kterak těch 200 vojáků musí někde jíst a co nám to přinese a bla bla bla, ble ble ble. Jak propracované argumenty! (A jaké to příkladné manipulování celého národa!)
Celá ta sranda je čistě americkou záležitostí, co nemá s NATO vůbec nic společného, nás takový radar jenom ohrozí, staneme se americkým vlezdoprdelkou co bude muset s americkou politikou souhlasit tak jako tak a vůbec nebudeme mít kontrolu nad tím, k čemu ten radar bude využíván. No tak to teda, pánové, děkuji, nechci!

Doporučená „literatura“: Ne základnám

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *