Matematické perokresby: Strom, krajinka, trojúhelníčky etc. :)

Čím že jsou ty kresby matematické? Byly kresleny v hodině matematiky, namísto derivování složených funkcí, neasi! :-)

Poslední dny je brozwička spíše chodící mrtvola, co neustále smrká, kterou neustále bolí v krku, a nejradši by zkrátka spala doma, než chodila do školy. A dnešních devět hodin, kdy se dvě hodiny nacvičovalo nastoupení na ples a potom byly čtyři hodiny matematiky v kuse, to bylo poněkud… extrémní. A jelikož v semináři poslední dvě hodiny se měl psát test na goniometické rovnice, byla by škoda plýtvat tolik chybějící energií na počítání nějakých hloupých derivací v prvních dvou hodinách, že. Výsledky alternativního programu jsou zde:

Kresba: Strom
Tak toto je prosím Strom Obecný, lat. stromus brozkwus obecnus. Originální miniatura má šířku 5 cm.

Kresba: Krajina
A toto je takový experiment šrafované krajiny :) Šířka originálu: 6,2 cm.

Kresba: Jehlice
Malý Jehličkový Experiment :]

Všechny matematické kresby
A tohle je sken celého papíru se všemi dnešními výtvory ;-)

V případě úspěchu můžu prolistovat sešity (především ten z matematiky a pak z francouzštiny), různých šrafovaných trojúhelníčků, čtverečků, a dalších blbinek mám v posledních pár měsících plno :ep

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *