Důrazně varujeme před vstupem do lesa,

psalo se včera v rámci snad každého článku, co psal o vichřici, která procházela republikou. Ale jistě!

Vraiment, je m’excuse že je to écrit takhle terriblement … psáno ráno ve vlaku, a nějak mě nenapadlo, že to asi nikdo nepřečte… takže stručné shrnutí o čem to aspoň je:
– První část je takové kratičké zamyšlení (lze přeskočit.)
– Další část je právě o tom orkánu, resp. o noční procházce po lese v té nejnevhodnější době :)
– Třetí část píše o orkánovém zpoždění vlaku do Brna dnes ráno. Jak to ráno trefně vyjádřila jedna stará dáma v nádražní hale: No tak to je v loji!tak tos řekla dobře!
– V závěru doporučuju návštěvu čajovny Sluníčko, než ji zavřou… včera večer to tam bylo úplně luxusní…

Mimochodem za povšimnutí stojí i mé dokonale schizofrenní jednání ohledně používání rodů: slova ‚brozkeff‘ a ‚brozkwička‘ jsou totiž rodu ženského, zatímco ve skutečnosti je brozkeff jako osoba rodu mužského :] takže je tu dnes ženský a mužský rod střídán zcela chaoticky, jak jsem si teď večer všiml :-)

Manuscript Blogpost ... by brozkeff :)

Bonus: pár foteček z Brna

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *