Začal prosinec…

…a jehovisté všech zemí vylezli se svých brlohů a jakože v „předvánočním“ čase roztáhli i v Záhrobí svoje sítě ;e)

Atmosféře škodilo pouze, že nepadal sníh :)

Ale k věci: Jehovisté přišli, chvilku jsme si u vchodu popovídali, a zase odešli :) Vskutku milí lidé ;ep
Jehovisté se nevnucují. Oni prostě jen něco nabízí. My jsme si normálně popovídali, zjistili že se asi neshodneme na některých věcech, a rozloučili se. Hlavní neshoda vznikla nad otázkou smrti, kdy můj názor, že smrt je přirozená součást života, je poněkud vyvedla z míry, a dokonce ani snaha uvést příklad „co kdyby takový Einstein znovu žil“ nezapůsobila, neboť jsem odpověděl, že by ani on o to vlastně nestál… a že lidé, co v životě něco udělali, vlastně jsou nesmrtelní… v myslích dalších lidí :)

Přesně opačně, než chtěli, jsem interpretoval i jejich kritiku zážitků blízko smrti, kdy jsem celkem jasně naznačil, že na tom nevidím žádný problém a vlastně příběhům lidí, co to popisují, věřím :D

Ale co, fajn lidi to jsou. Přijdou doslova až do domu, nenutí lidi někam chodit, a nezávazně se s něma dá pokecat ;e)

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *