Mít myšlenky a nemít čas,

to je situace, ve které se momentálně nacházím. Existuje tisíc a jedna věc, o které mám nutkání něco napsat, ale nemám na to všechno čas :]

Tak například chci napsat něco o syndromu podzimní depky, který trápí velenemálo lidí (jaký to pěkný newspeakový termín, že? :ep), jenom brozkwička se jí vyhýbá jako čert kříži (ehm, hloupé to přirovnání. Ale nemám čas vymyslet nějaké lepší.)

Nebo bych mohl psát o tom, že jsme dostali k vypracování oponentské zprávy práci konkurenčního týmu z Europanostry. Víc odfláknout tu žádost snad ani nešlo.

Nebo bych se mohl přiznat k tomu, kterak jsem se stal závislý na kofeinu. Jak jinak definovat stav, kdy si ráno do školy vařím litr velesilného cejlonu, který silně osladím a do velké přestávky ho spolehlivě vypiju.

Co teprve napsat, že s hrůzou zjišťuji, že vůbec neumím matiku a zkoušeje si nějaké vzorové přijímačkové příklady, neudělal jsem ani jeden (z cca deseti, od matfyzáckých až po nějaké z okrajových universit.)

Inu, dnes toho už nechám. Napsal jsem přeci, že nemám čas, není-liž pravda?

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *