Brozkwičkova fantasmagorní říše

A je tu další kresba, tentokrát pořádně bláznivá ;-)


Brozkeff's wonderland

Takže jak to vzniklo? Popadl jsem tužku a začal kreslit kopečky. Pak jsem na tom horním udělal základ té „věže“. No a tou dobou jsem se už vzdal představy nějaké přírodní scenérie jako posledně… a ta šílená science-fiction-like ptákovina je výsledkem ;-)
Ten rovnostranný sférický trojúhelník na těch věžích jsem myslel, že bude jakoby rám a vnitřek průhledný jako okno (proto to zdeformované „slunce“).
Za to, že ty kopce teď vypadají jako obrovská iglú, fakt nemůžu! :D

Ta „informační tabule“ v pravé části je takovou parodií na všechny ty současné tabule typu „Výstavba realizována z fondu PHARE evropské unie, etc. etc.“, s tím že to nahoře není žádná azbuka, ale jenom taková brozkwičkova variace na toto téma ;)… Ty obrázky vedle toho nápisu jsou vlevo hvězdičky s pentagramem uprostřed;) a vpravo je znázorněná brozkeff, tedy vlastně broskev (eheh, to vypadá divně takhle napsaný – a to má bejt gramaticky správně? No fuj!).
Jinak ten text pod tím, co není moc čitelný, praví: „This highway & transcendental Tower was constructed by brozkeff’s Union“ :]

Hope you enjoy it :-)

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *