George Orwell – Animal Farm (english theatre)

Dnes jsme byli v anglickém divadle na Farmě zvířat… kde jinde, než v (opět) v Praze! :-)

Představení bylo moc fajn, na rozdíl od toho loňského… pro představu jsem natočil krátký audiozáznam :)

Po představení už nebylo moc času, tak jsme šli jen do Růžové čajovny (jedinou devizou tohoto podniku je, že je velice blízko k Hlavnímu nádraží – jinak obsluha je totiž děsně pomalá, čaje jako takové nic moc (ono o něčem svědčí i to, že všechny čaje – jak běžný zelený gunpowder, tak i „Darjeeling“, stojí prakticky stejně – od 38 po 42 Kč…), a atmosféra taky není úplně optimální (tedy… kdo je zhýčkaný ze žďárského Sluníčka, ten si bude stěžovat všude :e). A šíšu tam taky nevedou (to už jen tak mimochodem, ne že by měla cenu, když je tak málo času…)

Samozřejmě si neodpustím několik snímečků (powered by Fotoaparát Mobilního Telefonu Deluxe):
Socialistické umění, Kobyliský úřad práce

Růžová čajovna

A vedou aspoň něco? ;e)

Takže to by byla Praha. Vlak zpátky byl (jaké překvapení!) kvalitně plný, stálo se i v chodbičce (teda jako my né, my jsme si do vlaku nastoupili prozřetelně včas a proto jsme se na ty chudáky jenom usmívali z kupéčka :D)

Brozkwičkovi by ovšem jenom jedno divadlo nestačilo, proto si před Prahou dal večer předtím takovou „generálku“ ve formě návštěvy Horáckého divadla. O tom už nemám náladu se dál rozepisovat, protože to již udělali jiní! :]

Tak pro dnešek končíme.

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *