Europanostra! Tenis! Pohlavní soustava! Praha!

Hihi:) Co mají tyto pojmy společného? Zhola nic!

…tedy až na to, že právě o těchto věcech pojednává tento blogpost.

– V pondělí bylo základní kolo jakési eurofilní soutěže pro SŠ studenty, Europanostra. Na poslední chvíli jsme se zaregistrovali a v pondělí jsme od 3 do půl páté vyplňovali online test.
Některé otázky byly ošklivé, asi jako otázky z autoškoly… nicméně, když se podaří, co podařit se má, může to dopadnout i celkem fajně. Skončili jsme na pěkném prvním místě, z celkových 25 v kraji Vysočina. Takže postupujeme. Když se nám bude dařit i nadále, tak se možná někdy v příštím roce podíváme do Bruselu a proletíme se balónem :-) Tedy to jen za předpokladu, že si vycucáme z prstu nějaký projekt na čerpání peněz z EU. (Vůbec se mě do toho nechce, jen tak mezi námi ;e))

– Včera jsem byl víceméně poprvé v životě hrát tenis. A bylo to… zajímavé. Občas jsem se i trefil do míčku! :D
Přišel jsem na zajímavý poznatek, že koukáním se na raketu, jestli je ve správné poloze, aby zachytila tenisák, asi moc dobře hrát nebudu;), naproti tomu se úspěšnost správného odpálení radikálně zvýšila poté, kdy jsem se na nějaké sofistikované hledání správné polohy ruky a úhlu odrazu vykašlal a raketou jsem začal mávat „jen tak“ a jenom jsem se vnitřně soustředil, aby ten míček letěl právě tam :e) No a on tam víceméně i letěl :]
Dneska jsem sice skoro nehnul pravou rukou, ale to se časem nějak vyřeší .o)

– Na dnešní ranní test z biologie jsem se včera večer intenzivně připravoval. Pochopitelně, že nějakou učebnici nemám, a zápis v sešitě má úroveň… no – nevalnou :)
Takže jsem zagooglil a objevil nějaké materiály na dané téma, ze kterých jsem se poté celých cca 30 minut poctivě učil.

Dnes ráno jsem se pro jistotu zeptal, „co jsou tyhle čtyři obrázky zač“, abych náhodou nepopisoval dělohu v dobré víře, že obrázek je nákres vajíčka :)
Taková hloupá otázka už o nečem svědčí, že:) Totiž, že žádné takové obrázky jsem předtím neviděl a tak jaksi… nebylo co vyplňovat :]

Hodnocení odhaduji na „dostatečné“ – přece jenom, nějaké informace jsem tam napsal. Třeba, že spermie zrají přesně 74 dní! :D

S politováním musím oznámit, že přesně na termín další biologické písemky už mám domluvenou návštěvu kožního („no to víte, nikdy jindy nemá čas!“), tudíž se nebudu moct dostavit. Jaká to škoda, vážně mě to moc a moc mrzí!
(Loni jsem se 2 napsanými písemkami za celé pololetí (psalo se jich celkem 6) dokázal vykouzlit z tohoto exotického předmětu na vysvědčení „Výborný“. To jen tak pro představu, jak se příležitostné a dobře cílené návštěvy lékařů jen a jen vyplácí :ep)

– Osmnáctého až dvacátého října jedeme na školní exkurzi do Prahy. Fiktivní program již máme schválený, takže teď už jen stačí vymyslet ten skutečný:) Už mám několik doporučení, kam zajít, možná bude dokonce menší Sraz s nechci-uvést kým :o) Takže zajísté to bude príma!

„Legal disclaimer: Některé informace zde uvedené NEJSOU pravda.“ (To tu musí být, kdyby mě zase někde chtěl tahat za slovo :) Pro účely článku, aby byl čtivý, je pochopitelné, že si jeden musí navymýšlet takové nesmysly, jako Fiktivní program ap., že :D Ale to snad ani nemusím zmiňovat, každému přece musí být nad slunce jasné, že něco takového by bylo… nu – nepředstavitelné .o))

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *