Můj první článeček

Mno, tak jak začít… asi takhle: „Mám nový redakční systém na svoje cucání si z prstu. Hurá!“

Můj webík je takový značně statický. Sice obsahuje nějaké to PHP, ale každému znalci se z toho kódu a logiky budou ježit vlasy hrůzou. Něco jako systém pro blog to určitě není. Teď píšu na mnohem systematičtějším základu – Prasečím systému od Aničky, konkrétněji v modifikované verzi od Matějčíka. A ještě přesněji – ještě trochu modifikovaném mnou samým:)

Tak bych teďka pro začátek chtěl těm dvěma poděkovat za to, že mě poskytli tak promyšlený a sofistikovaný redakční systém;-), na kterém můžu psát svoje výtvory. Díky!

Pokud jde o vzhled, tak ten jsem kompletně oprásknul z prasečí domény, jenom jsem růžovou zatím nahradil za červenou. Sice to je trapný, ale pro začátek to musí stačit:) jakmile se odhodlám najít si čas, tak to překopu do hipís vzhledu, na kterém je splácanej i zbytek webu.

Mno, tak to by bylo zatím asi fšechno, a doufám, že moje žblebty budeš s radostí i nadále číst:e)

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *