Mikulásh!

To byl ale den: Řádění čertovského ansámblu ve škole (v podání jisté sexty – neví někdo, kdo to je? :D), doma poté vskutku neobvyklý rozhovor a k večeru vskutku neobyčejný západ slunce ;-)

Jelikož máme předvečer svatého Mikuláše, rozhodla se milá Sexta (to jest třída, ve které působí můj ehm ehm děsně milý a příjemný bratr, že se postará o „ty čerty“. Již včerejší hlášky doma ve stylu „my tu školu ale fakt zbouráme“ dávaly tušit, že půjde o něco Velkého.
No podobalo se to opravdu spíš poslednímu zvonění než běžnému každoročnímu „Mikuláši“. Není divu, že jak ředitel, tak celý učitelský sbor, byl po jejich nájezdu patřičně nasrnaštvaný, počmárat stěny uhlem si ještě opravdu nikdo dřív netroufl:
Pentagram na zdi

Aspoň že ten pentagram nakreslili víceméně korektně, třeba někomu přinese štěstí ;ep

K tomu neobvyklému rozhovoru snad jen to, že proběhnul mezi mnou a bratrem a týkal se odlišného pohledu na některé lidi. (Něco na způsob: Bratr: „Ten je blbej… to je kráva“, já: „No jistě, to je podle tebe blbej a kráva každej, kdo má jinej názor na svět než ty?“) Vyvrcholením byla věta „Snad mě nechceš říct, že ta kráva chodí na tvůj blog?! To se s tebou jinak přestávám bavit!“ … Ehm, co dodat?

A abychom tu měli i nějaké to estetično na závěr, fotka z dnešního, mikulášského západu slunce (taková slabší varianta tohoto říjnového):
Mikulášský západ slunce 5.12.2006

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *