Podzimní kresbička, Color by Progreso

Talent je třeba rozvíjet ve všech oblastech, a tak jsem po dlouhé době vyměnil mačkání spouště foťáku za pastelky :]

Scéna charakterizuje poslední dny, kdy, ač máme těsně před Halloweenem (Dušičkami, Samhainem, … – nehodící se škrtněte :e)), stále je rekordně teplo a některé večery byly naprosto kouzelné. Jak jsem už utopicky snil, třeba se stane zázrak a na Vysočině bude kultivovaná a způsobná zima, kdy do listopadu bude pěkně, pak koncem listopadu napadne rozumné množství sněhu (tak akorát – znamená tolik, aby se na horách dalo lyžovat a možná i na Vysočině, ale zase ne tak moc, aby bylo moc práce s odklízením), pak bude nějaký ten měsíc dva těsně pod nulou (to aby sníh vydržel a nebyla břečka, ale zároveň nebyla moc velká zima :D)) a začákem března se náhle oteplí, sníh se jako mávnutím kouzelného proutku rozpustí, vykouknou sněženky a krokusy a začne jaro :e)
Ehm… tak musím tomu přece naivně aspoň věřit, ne? ;-) Kdybych už teďka pesimisticky tvrdil třeba „že tu v neděli napadne metr sněhu a do dubna nesleze“, tak se to určitě stane.
Voilà :ep

Podzimní strom a zapadající slunce na obzoru

Mimochodem, v Galerii jsem založil složku „různé“, kam nebudu dávat nic jiného než různé fotky, kvůli kterým nechci vytvářet samostatnou složku :-)

Carpe diem :)

Autor

Martin

Pracuji jako ajťák a grafik na volné noze, zejména ale pro brněnskou firmu vyrábějící ekodrogerii. Dále působím v brněnském systému místní směny Rozleťse, Českém zahrádkářském svazu, České psychedelické společnosti, spolku Archetypal a Mezinárodní komunitě dzogčhenu. Chcete mě podpořit? BTC: 37mf2FJR26Ce3DxMkocukJDgB1eVjasnZB, příp. PGP podepsané adresy dalších kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *